Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Adamów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Adamowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Adamów odznacza się obecnością warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych marki Holden (HSV). Filtry DPF zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem pracownię w Adamowie. Adamów należy do centrów, jakie mają problem związany, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Niemało samochodów osobowych w Adamowie to auta z silnikiem JTDM mające zamontowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do odnawiania. Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie powiodłoby się generowanie żądanych przez normy wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Aby ustrzec się od przykrości w eksploatacji auta Holden (HSV), należy okresowo przepalać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w pracowni pod Adamowa. DPF-y wykonują pracę w nieprzeciętnie obciążonych warunkach pracy , a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Uzyskanie wartości poziomu emisji gazów wydechowych, identycznych z normą EURO 5, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych. Przywrócenie skuteczności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Adamowie dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest możliwe, albowiem nowa metoda regeneracji zawędrowała do Adamowa. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Adamowie, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Adamowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Adamowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Adamowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Adamowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Adamowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Adamowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Adamowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Adamowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Adamowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Adamowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Adamowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Adamowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Adamów Generała Franciszka Kleeberga ADA01N 51.744549/22.258471 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer