Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Bojano

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Bojanie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bojano słynne jest z powodu warsztatu trudniącego się oczyszczaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych z logo Holden (HSV). Zazwyczaj niedoskonałością, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Holden (HSV), szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF. Nieraz powodem usterki reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Holden (HSV), zdarza się inne wybrakowanie, na przykład: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Bojano należy do miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Holden (HSV) próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Filtry cząstek stałych składają się ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy pracownię w Bojanie. Uzyskanie maksymalnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO 6, potrzebuje sprawnie pracującego FAP-a. Katalizatory SCR operują w wyjątkowo ciężkich warunkach, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Stajni Holden (HSV) nie powiodłoby się wytwarzanie żądanych przez normy limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Ponieważ Holden (HSV), tak jak każda inna marka domaga się do właściwego działania niezepsutych filtrów FAP dlatego też zalecamy, żeby w Bojanie wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP. Odzyskanie wydajności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Bojanie dla samochodów producenta Holden (HSV) jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja hydrotermiczna trafiła do Bojana.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Bojanie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Bojanie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Bojanie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Bojanie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Bojanie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Bojanie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Bojanie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Bojanie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Bojanie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Bojanie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bojanie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Bojanie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bojano Gryfa Pomorskiego BOJ01N 54.473560/18.383490 Wyszukaj
Bojano Podgórna POP-BOJ2 54.476349/18.379391 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer