Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Brzostek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Brzostku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Brzostek słynne jest z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się myciem filtrów do aut firmy Holden (HSV). Słynnemu producentowi Holden (HSV) nie byłoby możliwe zdobycie spodziewanych pułapów emisji gazów wydechowych, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Uzyskanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, wymaga sprawnego FAP-a. Brzostek należy do miast, które spotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Brzostka, czemu słynna firma Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Żeby zabezpieczyć się od problemów z eksploatacją pojazdu Holden (HSV), należy okresami przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Brzostka. Zwykłą wadą, dotykającą auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Holden (HSV), głównie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. Katalizatory SCR pracują w niewiarygodnie ciężkich warunkach pracy, a konkretnie w wydechu, co jest powodem, że dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Brzostku odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów Holden (HSV). Ze względu fakt, że Holden (HSV), tak jak inne samochody koniecznie potrzebuje do poprawnego działania niezepsutych filtrów DPF/FAP polecamy w Brzostku zadbać o filtr FAP. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Holden (HSV) dla Brzostka umieściliśmy w dolnej części strony, należy przeglądnąć na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Brzostku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Brzostku 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Brzostku 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Brzostku 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Brzostku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Brzostku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Brzostku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Brzostku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Brzostku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Brzostku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer