Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Dąbrówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Dąbrówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dąbrówce pojawiła się sposobność odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów Holden (HSV) dzięki pracy laboratorium warsztatu z Dąbrówki. By uchronić się przed dużą ilością przykrości z pracą samochodu Holden (HSV), potrzeba czasami wyczyścić filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Dąbrówki. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Dąbrówką znaleźć można laboratoria, parające się naprawą DPF do pojazdów osobowych Holden (HSV). Dąbrówka jest jednym z centrów, które biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Dąbrówki, czemu znana firma Holden (HSV) dąży aby, przeciwstawiać się, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, jednakże biedzą się z problemami z katalizatorami. Filtry cząstek stałych utworzone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat z Dąbrówki. Odzyskanie maksymalnych wyników poziomu produkcji cząstek stałych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, koniecznie wymaga działającego sprawnie katalizatora. Auta z logo Holden (HSV) charakteryzują się znakomitymi narzędziami w zagadnieniu ograniczania produkcji gazów wydechowych. Poprawienie kondycji części filtrów DPF w Dąbrówce dla samochodów producenta Holden (HSV) jest osiągalne, gdyż regeneracja metodą wodną przybyła do Dąbrówki. Usługi, między innymi czyszczenie FAP jak też regeneracja DPF dla pojazdów producenta Holden (HSV), można znaleźć na naszej stronie internetowej, jak też u mechanika w Dąbrówce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Dąbrówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Dąbrówce 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Dąbrówce 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Dąbrówce 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dąbrówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dąbrówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Dąbrówce 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Dąbrówce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Dąbrówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Dąbrówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dąbrówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Dąbrówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dąbrówka Lipowa DAB01L 52.382759/16.744230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer