Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kleosin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kleosinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kleosinie istnieje możliwość czyszczenia filtrów FAP do pojazdów osobowych Holden (HSV) z przyczyny działalności pracowni warsztatu z Kleosina. Filtry DPF FAP operują w niezwykle ciężkim środowisku, a więc za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty właściwości części. Holden (HSV) to auta, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, jednak biedzą się z bolączkami z filtrami DPF. Auta z symbolem Holden (HSV) wyróżniają się wyjątkowymi rozwiązaniami w zagadnieniu ograniczenia produkcji gazów wydechowych. Standardowo powodem przytkanego katalizatora, wytwórcy Holden (HSV), staje się inny defekt, czego przykładem może być: uszkodzony układ doładowania. Typową niedoskonałością, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Holden (HSV), zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą DPF. Ażeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w pracy diesla Holden (HSV), wypada okresami wyczyścić filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kleosina. Zachowanie maksymalnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin EURO 6, potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Lista cennika regenerowania filtrów FAP wymontowanych z Holden (HSV) dla Kleosina umieściliśmy w dolnej części strony, powinno być można znaleźć w tamtym cenniku, jaka jest cena za przeprowadzenie płukania DPF FAP. Odnowienie wydolności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Kleosinie dla marki Holden (HSV) jest możliwe, bowiem regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Kleosina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kleosinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kleosinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kleosinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kleosinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kleosinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kleosinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kleosinie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Kleosinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Kleosinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kleosinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kleosinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kleosinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kleosin Zambrowska KLE01ML 53.096859/23.124350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer