Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kołczygłowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kołczygłowach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, jednakże element ten psuje się, co może rozwiązać czyszczenie FAP w laboratorium pod Kołczygłowami. Filtry DPF FAP zbudowane są z ceramiki, oraz metalowej osłony, co sprawia, że FAP-y zapychają się i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem pracownię w Kołczygłowach. Mnóstwo samochodów w Kołczygłowach to auta z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany katalizator, który potrzebuje regeneracji. Samochody firmy Holden (HSV) charakteryzują się dobrymi patentami w temacie zmniejszania ilości produkowanych cząstek stałych. DPF-y trudnią się pracą w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Odnalezienie specjalistycznego zakładu w Kołczygłowach celującego w samochodach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. Kołczygłowy należy do miast, które biją na alarm powiązany, z zawartością smogu w przestrzeni powietrznej Kołczygłów, czemu słynny koncern Holden (HSV) dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Ażeby ustrzec się od kłopotów podczas prowadzenia auta Holden (HSV), trzeba okazjonalnie wyczyścić katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Kołczygłów. Wyszukaj mechanika, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Kołczygłowach, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak również regeneracja DPF FAP dla pojazdów Holden (HSV), odnaleźć można na naszej stronie internetowej, jak również w laboratorium w Kołczygłowach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kołczygłowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kołczygłowach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kołczygłowach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kołczygłowach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kołczygłowach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kołczygłowach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kołczygłowach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kołczygłowach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Kołczygłowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kołczygłowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kołczygłowach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kołczygłowach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kołczygłowy Słupska KLL01A 54.239151/17.231091 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer