Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Koszęcin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Koszęcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek część tę dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Koszęcinem. Zdobycie maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje niezawodnego katalizatora. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, polecamy zatem firmę pod Koszęcinem. Często usterką, na jaką narażone są diesle z logo Holden (HSV), szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego kraju, ale borykają się z bolączkami z katalizatorami. Słynnemu producentowi Holden (HSV) niemożliwe byłoby osiągnięcie żądanych przez normy pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, bez zastosowania filtrów FAP. Niemało samochodów w Koszęcinie to samochody z silnikiem i-CTDi wyposażone w DPF, który dopomina się odnawiania. Oprócz niespodzianek dla turystów w Koszęcinie zlokalizować można zakłady, parające się naprawą katalizatorów SCR do aut osobowych Holden (HSV). Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR i regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Holden (HSV), odszukać można na stronie, i w warsztacie samochodowym w Koszęcinie. Odnajdź mechanika, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Koszęcinie, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Koszęcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Koszęcinie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Koszęcinie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Koszęcinie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Koszęcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Koszęcinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Koszęcinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Koszęcinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Koszęcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Koszęcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Koszęcinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Koszęcinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koszęcin Plac Tadeusza Kościuszki KSZ01G 50.636311/18.841209 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer