Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Stojadła

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Stojadłach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stojadła słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się oczyszczaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych marki Holden (HSV). Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą w całym kraju, mimo to borykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Stojadła jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot w związku, z dużą zawartością smogu w atmosferze miasta, czemu znany koncern Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Katalizatory SCR trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkim środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty osiągów części. Z reguły źródłem zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej firmy Holden (HSV), bywa inny problem, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Niemało pojazdów osobowych w Stojadłach to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do płukania. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą biedzą się osobowe i ciężarowe diesle firmy Holden (HSV), zwłaszcza, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Diesle spod znaku Holden (HSV) wyróżniają się kapitalnymi narzędziami w zakresie redukcji zawartości emitowanych gazów spalinowych. Tabela z cennikiem regenerowania filtrów FAP od Holden (HSV) dla Stojadeł znajduje się w dolnej części strony, da się znaleźć w tej tabeli, jaka jest cena za świadczone usługi czyszczenia FAP. Ze względu fakt, że Holden (HSV), niczym każda inna marka wymaga do poprawnego działania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy w Stojadłach zadbać o filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Stojadłach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Stojadłach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Stojadłach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Stojadłach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Stojadłach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Stojadłach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Stojadłach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Stojadłach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Stojadłach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Stojadłach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stojadłach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Stojadłach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stojadła Leśna MIM445 52.189251/21.530649 Wyszukaj
Stojadła Kołbielska POP-STJ1 52.179420/21.532209 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer