Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Świdnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Świdnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świdnica wyróżnia się z powodu laboratorium trudniącego się oczyszczaniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych z logo Holden (HSV). Filtry DPF stworzone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, polecamy pracownię w Świdnicy. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całego kraju, mimo to biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami. Aby uniknąć utrudnień podczas prowadzenia pojazdu Holden (HSV), trzeba czasami przepłukać filtr FAP, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Świdnicy. Nieraz przyczyną zapchanego filtra DPF, spod znaku Holden (HSV), trafia się inny defekt, za przykład może posłużyć: nieszczelny układ wtryskowy. Wiele pojazdów w Świdnicy to auta z silnikiem na ropę posiadający zainstalowany filtr FAP, który potrzebuje regeneracji. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Świdnicy zlokalizować można pracownie, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych Holden (HSV). Dobór fachowego zakładu mechaniki w Świdnicy celującego w samochodach Holden (HSV) może być trudne, a także jest pracochłonne. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Świdnicy, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Z racji tego, że Holden (HSV), tak jak inne samochody koniecznie wymaga do sprawnego działania nienaruszonych katalizatorów samochodowych dlatego też warto nadmienić, by w Świdnicy zadbać o filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Świdnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Świdnicy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Świdnicy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Świdnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Świdnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Świdnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Świdnicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Świdnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Świdnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Świdnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świdnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Świdnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świdnica Długa SWI02N 51.887890/15.391250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer