Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bezrzecze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bezrzeczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w autach Infiniti z silnikiem diesla, aczkolwiek komponent ten psuje się, co może rozwiązać czyszczenie FAP w laboratorium pod Bezrzeczem. Odszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Bezrzeczu wyprofilowanego w autach osobowych Infiniti może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w niezwykle obciążonych warunkach , a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Słynnej firmie Infiniti nie powiodło się wyprodukowanie potrzebnych górnych osiągów produkcji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Sporo pojazdów osobowych w Bezrzeczu to auta z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany filtr FAP, który musi się oddawać do regenerowania. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Bezrzeczem zlokalizować można pracownie, zajmujące się naprawą katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Pojazdy wytwórcy Infiniti mogą się poszczycić kapitalnymi mechanizmami pracy w sprawie zredukowania produkcji gazów spalinowych. Katalizatory SCR złożone są z ceramiki, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, polecamy usługi z Bezrzecza. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów czy płukanie katalizatorów dla pojazdów Infiniti, odnaleźć można na stronie, czy w laboratorium w Bezrzeczu. Odzyskanie wydolności części filtrów cząstek stałych FAP w Bezrzeczu dla samochodów marki Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Bezrzecza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bezrzeczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bezrzeczu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bezrzeczu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bezrzeczu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bezrzeczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bezrzeczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bezrzeczu 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Bezrzeczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Bezrzeczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bezrzeczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bezrzeczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bezrzeczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bezrzecze Nowowiejska 27 Koralowa BER01N 53.456841/14.457410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer