Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Grębocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Grębocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Grębocin słynie z warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów znanego koncernu Infiniti. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki w Grębocinie wyspecjalizowanego w samochodach Infiniti może być trudne, oraz jest pracochłonne. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, które są uznane w całym kraju, lecz walczą ze strapieniem z filtrami FAP. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Grębocinem odszukać można pracownie, parające się regeneracją DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Z reguły powodem zaczopowania filtra DPF, z logo Infiniti, bywa inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: nieszczelny układ wtryskowy. Grębocin jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot powiązany, z ilością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Infiniti stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Zwykłą słabością, z którą biedzą się osobówki ze stajni Infiniti, zazwyczaj, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF FAP. Filtry FAP działają w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, czyli w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje spadek osiągów części. Dlatego że Infiniti, zupełnie jak inne marki domaga się do sprawnego działania sprawnych filtrów DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Grębocinie zwrócić uwagę na DPF. Odnajdź swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Infiniti w Grębocinie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Grębocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Grębocinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Grębocinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Grębocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Grębocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Grębocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Grębocinie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Grębocinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Grębocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Grębocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Grębocinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Grębocinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grębocin Szkolna GRE01N 53.054749/18.718040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer