Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kuźnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kuźnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kuźnicy pojawiła się sposobność regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti z powodu bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Kuźnicy. Mnóstwo samochodów w Kuźnicy to samochody z silnikiem CiTD posiadające wbudowany katalizator, który nie może obejść się bez oczyszczania. Filtry cząstek stałych pracują w nadzwyczaj trudnych warunkach pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów części. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Infiniti cieszą się nadzwyczajnymi technologiami w sprawie spadku ilości emitowanych gazów wydechowych. Infiniti to osobówki, które cieszą się uznaniem na całym świecie, lecz borykają się z bolączkami z katalizatorami. Znanemu producentowi Infiniti niemożliwe byłoby zdobycie niezbędnych do spełnienia limitów emisji cząstek stałych, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Kuźnica należy do centrów, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Infiniti dąży aby, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Kuźnicy znaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych Infiniti. Odzyskiwanie efektywności części wchodzących w skład katalizatorów w Kuźnicy dla marki Infiniti jest łatwe, gdyż regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Kuźnicy. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak również regeneracja katalizatorów SCR dla aut Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym, jak również u mechanika w Kuźnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kuźnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kuźnicy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kuźnicy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kuźnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kuźnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kuźnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kuźnicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kuźnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Kuźnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kuźnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kuźnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kuźnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kuźnica Graniczna KUN01A 53.517700/23.653070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer