Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pietrzykowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pietrzykowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pietrzykowicach znajduje się opcja odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych Infiniti z przyczyny pracy laboratorium warsztatu z Pietrzykowic. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na całym świecie, jednak walczą z utrudnieniami z filtrami DPF. Najczęściej podłożem przytkanego katalizatora samochodowego, ze stajni Infiniti, trafia się inna wada, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ doładowania. Typową wadą, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Infiniti, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator samochodowy. Mnóstwo aut w Pietrzykowicach to samochody z silnikiem D-4D posiadające katalizator SCR, który dopomina się odnawiania elementów. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Pietrzykowicami znaleźć można warsztaty, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut Infiniti. DPF-y składają się z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Pietrzykowic. Osiągnięcie górnych limitów produkcji spalin, identycznych z normą emisji spalin, domaga się sprawnego katalizatora samochodowego. Wykaz cen regeneracji katalizatorów z Infiniti dla Pietrzykowic zamieściliśmy poniżej, istnieje możliwość by zweryfikować w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi czyszczenia katalizatorów. Odnowienie sprawności części filtrów DPF w Pietrzykowicach dla marki Infiniti jest możliwe, ponieważ technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Pietrzykowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pietrzykowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pietrzykowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pietrzykowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pietrzykowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pietrzykowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pietrzykowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pietrzykowicach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Pietrzykowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Pietrzykowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pietrzykowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pietrzykowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pietrzykowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pietrzykowice Lipowa LPO02N 49.675171/19.094749 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer