Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Rogów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Rogowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rogowie istnieje szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych Infiniti dzięki pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Rogowa. Aby uniknąć utrudnień podczas prowadzenia auta Infiniti, trzeba co pewien czas czyścić filtr DPF, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Rogowa. Bardzo często sprawcą zaczopowania DPF-a, spod znaku Infiniti, trafia się inny defekt, np. Niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Rogowie wyspecjalizowanego w pojazdach Infiniti może być nieproste, oraz jest żmudne. Infiniti to osobówki, które są znane w całej Europie i nie tylko, ale borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Klasyczną niedoskonałością, z jaką biedzą się samochody z symbolem Infiniti, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator samochodowy. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Infiniti znamionują się nadzwyczajnymi patentami w temacie ograniczania produkcji spalin. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się i wymagają czyszczenia, polecamy zatem pracownię w Rogowie. Odtworzenie skuteczności właściwości filtrów FAP w Rogowie dla aut Infiniti jest osiągalne, bowiem regeneracja metodą wodną trafiła do Rogowa. Znajdź mechanika, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Rogowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Rogowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Rogowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Rogowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Rogowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Rogowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Rogowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Rogowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Rogowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Rogowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Rogowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rogowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Rogowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rogów Wojska Polskiego ROO01F 51.816780/19.887131 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer