Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Chmielno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Chmielnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Chmielnie istnieje szansa czyszczenia katalizatorów do aut osobowych Jaguar z przyczyny funkcjonowania mechanika z Chmielna. Filtry DPF FAP złożone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, przez co katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym współpracę z Chmielnem. Wyszukanie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Chmielnie przodującego w samochodach osobowych Jaguar może być nieproste, a także jest długotrwałe. Znanemu producentowi Jaguar nie udało się uzyskanie niezbędnych do spełnienia górnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Główną bolączką, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle korporacji Jaguar, zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Niemało samochodów osobowych w Chmielnie to samochody z silnikiem CiTD wyposażone w FAP, który wymaga czyszczenia. Ażeby unikać przykrości przy prowadzeniu auta Jaguar, potrzeba od czasu do czasu przeczyścić filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Chmielna. Katalizatory samochodowe działają w niewiarygodnie brudnym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Jaguar, można znaleźć na stronie, albo w warsztacie mechaniki samochodowej w Chmielnie. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który naprawi Twój samochód marki Jaguar w Chmielnie, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Chmielnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Chmielnie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Chmielnie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Chmielnie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Chmielnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Chmielnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Chmielnie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Chmielnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Chmielnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Chmielnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Chmielnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Chmielnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chmielno Gryfa Pomorskiego CHX01C 54.320412/18.094980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer