Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Przysiek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Przysieku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Przysiek cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu trudniącego się regenerowaniem katalizatorów samochodowych do aut wytwórcy Jaguar. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Jaguar chlubią się pierwszorzędnymi układami w sferze zredukowania zawartości emitowanych cząstek stałych. Korporacji Jaguar nie powiodło się zachowanie niezbędnych maksymalnych wartości poziomu emisji spalin, bez montażu katalizatorów. DPF-y zbudowane są z ceramiki, i korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory zaczopowują się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy usługi z Przysieka. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całej Polski, lecz biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Częstą bolączką, na jaką narażone są auta osobowe i ciężarowe ze stajni Jaguar, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator samochodowy. Standardowo sprawcą zdławionego filtra cząstek stałych DPF, firmy Jaguar, bywa inna usterka, jeden z nich to: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. FAP-y chodzą w bardzo obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Gdyż Jaguar, równorzędnie jak inne pojazdy potrzebuje do sprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Przysieku zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator SCR. Cennik usług oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Jaguar dla Przysieka ulokowano w dolnej części strony, można zweryfikować w tamtej tabeli, ceny za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Przysieku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Przysieku 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Przysieku 320
Mycie katalizatora Jaguar w Przysieku 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Przysieku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Przysieku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Przysieku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Przysieku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Przysieku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Przysieku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Przysieku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Przysieku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przysiek Toruńska PRK01N 53.031040/18.500820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer