Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Ślizów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Ślizowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ślizowie istnieje szansa regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Jaguar z racji funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Ślizowa. Jaguar to samochody, które cieszą się uznaniem w całym kraju, niemniej jednak walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Jaguar mogą się poszczycić nieprzeciętnymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii zmniejszania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Żeby uchronić się od trudności z użytkowaniem auta Jaguar, trzeba okresami przedmuchać filtr i katalizator, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Ślizowa. Zwykle źródłem przytkanego filtra DPF/FAP, ze stajni Jaguar, trafia się inny mankament, za przykład może posłużyć: niesprawna pompa Common Rail. Filtry cząstek stałych działają w niezwykle ciężkich warunkach, a więc w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje utrata osiągów podzespołu. Mnóstwo pojazdów osobowych w Ślizowie to samochody z silnikiem CRD posiadający zainstalowany DPF, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Odnalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki w Ślizowie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Jaguar może dostarczyć kłopotów, oraz jest pracochłonne. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF oraz płukanie DPF dla pojazdów producenta Jaguar, można znaleźć w panelu bocznym, oraz w warsztatowym laboratorium w Ślizowie. Lista cenowa regeneracji katalizatorów od Jaguar dla Ślizowa można znaleźć poniżej tego tekstu, można zweryfikować na tamtej liście, ceny za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Ślizowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Ślizowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Ślizowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Ślizowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Ślizowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Ślizowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Ślizowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Ślizowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Ślizowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Ślizowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Ślizowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Ślizowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ślizów Ślizów 80D POP-SYC5 51.272018/17.716240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer