Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jelcz, Jemielnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jelcz w Jemielnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jemielnicy istnieje sposobność czyszczenia filtrów DPF/FAP do samochodów Jelcz z powodu bytności warsztatu samochodowego z Jemielnicy. Dobór właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Jemielnicy wyprofilowanego w autach Jelcz może być niełatwe, oraz jest żmudne. FAP-y chodzą w niezwykle brudnym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Samochody firmy Jelcz mogą się poszczycić wybitnymi technologiami w zakresie zredukowania zawartości produkowanych cząstek stałych. Ażeby uniknąć przykrości z pracą diesla Jelcz, wypada okazjonalnie wyczyścić katalizator samochodowy, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Jemielnicy. Katalizatory SCR stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, przez co filtry DPF zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, polecamy zatem pracownię w Jemielnicy. Duża część pojazdów w Jemielnicy to auta z silnikiem dCi mające zainstalowany filtr i katalizator, który wymaga odnawiania elementów. Jemielnica należy do centrów, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Jemielnicy, czemu słynny koncern Jelcz próbuje, zapobiegać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Cennik płukania filtrów FAP od Jelcz dla Jemielnicy wstawiono w poniższej sekcji, należy odszukać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za usługi płukania DPF. Zrewaloryzowanie skuteczności części wchodzących w skład filtrów DPF w Jemielnicy dla aut marki Jelcz jest bezproblemowe, bo regeneracja metodą wodną dotarła do Jemielnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jelcz w Jemielnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jelcz w Jemielnicy 320
Regeneracja filtra FAP Jelcz w Jemielnicy 320
Mycie katalizatora Jelcz w Jemielnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Jelcz w Jemielnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jelcz w Jemielnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jelcz w Jemielnicy 1490
Wycinanie filtra DPF Jelcz, usuwanie filtra DPF Jelcz w Jemielnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jelcz w Jemielnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jelcz w Jemielnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jemielnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jelcz

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jelcz w Jemielnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jemielnica Nowa Kolonia JMI01A 50.543652/18.380131 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer