Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Łazy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Łazach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Łazach jest możliwość odnawiania filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki działalności laboratorium z Łazów. Niemało aut w Łazach to pojazdy z silnikiem MultiJet wyposażone w katalizator SCR, który dopomina się odnawiania. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w wyjątkowo trudnych warunkach pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co wywołuje, że dochodzi do utraty wyników urządzenia. Ażeby uchronić się od trudności z pracą pojazdu Koenigsegg, trzeba okresowo przedmuchać filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Łazów. Korporacji Koenigsegg nie powiodłoby się uzyskanie niezbędnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Łazy jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu firma Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Łazach wyprofilowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być trudne, a także jest pracochłonne. Generowanie górnych osiągów poziomu emisji gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora. Gdyż Koenigsegg, tak jak inne marki koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF warto nadmienić, by w Łazach wziąć pod lupę filtr FAP. Odtworzenie skuteczności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Łazach dla samochodów Koenigsegg jest ogólnodostępne, ponieważ nowa technologia regeneracji przybyła do Łazów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Łazach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Łazach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Łazach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Łazach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Łazach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Łazach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Łazach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Łazach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Łazach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Łazach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łazach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Łazach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łazy Podlesie Wyzwolenia LAZ02G 50.431568/19.387970 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer