Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Chełmiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Chełmcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, jednakże część tą dotykają usterki, z czym pomóc może mycie filtrów FAP w laboratorium pod Chełmcem. Wyszukanie kompetentnego warsztatu w Chełmcu celującego w pojazdach Łada może być nieproste, oraz jest czasochłonne. Żeby uniknąć komplikacji przy prowadzeniu samochodu Łada, trzeba co pewien czas przeczyścić filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Chełmca. Generowanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych spalin, poprawnych dla normy EURO, koniecznie wymaga działającego katalizatora SCR. Zazwyczaj słabością, z jaką zmagają się auta z symbolem Łada, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Chełmcem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Łada. Wiele samochodów w Chełmcu to auta z silnikiem JTD mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Słynnej korporacji Łada mogłoby nie powieść się osiągnięcie niezbędnych górnych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Gdyż Łada, równorzędnie jak inne samochody domaga się do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Chełmcu zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy. Usługi, między innymi naprawa DPF jak również regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Łada, można odszukać na naszej stronie internetowej, jak również w laboratorium w Chełmcu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Chełmcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Chełmcu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Chełmcu 320
Mycie katalizatora Łada w Chełmcu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Chełmcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Chełmcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Chełmcu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Chełmcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Chełmcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Chełmcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chełmcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Chełmcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chełmiec Limanowska CHI01N 49.630260/20.659290 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer