Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Gródek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Gródku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Gródek cieszy się sławą z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów wytwórcy Łada. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramiki, i metalowego korpusu, przez co DPF-y zaczopowują się i wymagają naprawy, rekomendujemy firmę pod Gródkiem. Standardowo źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, ze stajni Łada, jest inne wybrakowanie, np. Uszkodzenie sterownika silnika. Często wadą, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle korporacji Łada, zwłaszcza, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą katalizator. Gródek jest jednym z centrów, jakie dotyka problem w związku, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Gródka, czemu znany producent Łada usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże walczą z utrudnieniami z filtrami FAP. Marce Łada nie udało się osiągnięcie oczekiwanych górnych osiągów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. DPF-y trudnią się pracą w niezwykle skomplikowanych warunkach, czyli w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Cennik usług odnawiania elementów filtrów cząstek stałych z samochodów Łada dla Gródka wstawiono w dolnej części strony, można znaleźć w tamtym cenniku, ceny za usługi płukania FAP. Ze względu fakt, że Łada, podobnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów DPF polecamy, żeby w Gródku zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Gródku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Gródku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Gródku 320
Mycie katalizatora Łada w Gródku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Gródku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Gródku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Gródku 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Gródku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Gródku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Gródku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gródku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Gródku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gródek Aleksandra i Grzegorza Chodkiewiczów GRD01G 53.094559/23.671120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer