Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kuźnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kuźnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kuźnicy wystąpiła sposobność płukania filtrów DPF do samochodów Łada dzięki funkcjonowania warsztatu z Kuźnicy. Kuźnica jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Katalizatory samochodowe utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy warsztat w Kuźnicy. Żeby unikać komplikacji w użytkowaniu auta Łada, należy okresowo przeczyścić filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Kuźnicy. Na ogół podłożem usterki katalizatora, z logo Łada, zdarza się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Sporo pojazdów w Kuźnicy to samochody z silnikiem CDI mające zainstalowany katalizator SCR, który potrzebuje oczyszczania. Katalizatory samochodowe operują w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach, to jest za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Odszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki w Kuźnicy wyprofilowanego w autach Łada może być nieproste, jak również jest żmudne. Gdyż Łada, tak jak każda inna marka wymaga do właściwej pracy niezepsutych filtrów DPF dlatego też zalecamy, żeby w Kuźnicy zwrócić uwagę na katalizator. Odzyskiwanie niezawodności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Kuźnicy dla pojazdów marki Łada jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja hydrochemiczna trafiła do Kuźnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kuźnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kuźnicy 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kuźnicy 320
Mycie katalizatora Łada w Kuźnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kuźnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kuźnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kuźnicy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Kuźnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Kuźnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kuźnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kuźnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kuźnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kuźnica Graniczna KUN01A 53.517700/23.653070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer