Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Tarnowiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Tarnowcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardem w pojazdach osobowych Łada z silnikiem samozapłonowym, ale element ten psuje się, z czym pomóc może czyszczenie FAP w warsztacie samochodowym pod Tarnowcem. Cały szereg pojazdów osobowych w Tarnowcu to auta z silnikiem MultiJet mające zamontowany filtr FAP, który potrzebuje odnawiania. Pojazdy korporacji Łada chlubią się znakomitymi możliwościami w dziedzinie obniżania ilości emitowanych spalin. Słynnej marce Łada niemożliwe byłoby osiągnięcie niezbędnych maksymalnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Dobranie wykwalifikowanego zakładu w Tarnowcu wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Łada może być skomplikowane, oraz jest żmudne. Tarnowiec należy do miast, które mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w powietrzu Tarnowca, czemu firma Łada usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Filtry DPF składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem współpracę z Tarnowcem. Bardzo często podłożem zdławionego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Łada, jest inne niedociągnięcie, np. Nieszczelny układ wtryskowy. Gdyż Łada, niczym inne maszyny domaga się do sprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy w Tarnowcu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Usługi takie jak naprawa DPF FAP a także płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów Łada, wyszukać można po prawej stronie, a także w warsztacie w Tarnowcu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Tarnowcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Tarnowcu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Tarnowcu 320
Mycie katalizatora Łada w Tarnowcu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Tarnowcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Tarnowcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Tarnowcu 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Tarnowcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Tarnowcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Tarnowcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tarnowcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Tarnowcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarnowiec Tarnowiec 381 TOC01A 49.730659/21.579260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer