Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mahindra, Warlubie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mahindra w Warlubiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Mahindra z silnikiem na ropę, choć moduł ten zużywa się, czemu podołać może czyszczenie FAP w laboratorium warsztatu pod Warlubiem. Zazwyczaj bolączką, z którą borykają się samochody osobowe i ciężarowe z logo Mahindra, przede wszystkim, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Warlubiu przodującego w samochodach osobowych Mahindra może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w użytkowaniu diesla Mahindra, potrzeba czasami przepalać filtr DPF FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Warlubia. FAP-y pracują w bardzo obciążonych warunkach , a dokładnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. FAP-y stworzone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, polecamy współpracę z Warlubiem. Auta ze stajni Mahindra chlubią się dobrymi rozwiązaniami w kwestii spadku poziomu produkcji cząstek stałych. Słynnej marce Mahindra mogłoby nie powieść się generowanie żądanych przez normy pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów DPF/FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF lub płukanie DPF dla pojazdów Mahindra, znaleźć można na naszej stronie internetowej, lub w pracowni w Warlubiu. Odtworzenie wydolności składowych filtrów cząstek stałych DPF w Warlubiu dla pojazdów producenta Mahindra jest osiągalne, albowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Warlubia.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mahindra w Warlubiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mahindra w Warlubiu 320
Regeneracja filtra FAP Mahindra w Warlubiu 320
Mycie katalizatora Mahindra w Warlubiu 320
Płukanie katalizatora SCR Mahindra w Warlubiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mahindra w Warlubiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mahindra w Warlubiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Mahindra, usuwanie katalizatora SCR Mahindra w Warlubiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Mahindra w Warlubiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mahindra w Warlubiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Warlubiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Mahindra

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Mahindra w Warlubiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Warlubie Dworcowa WAR01N 53.587238/18.633440 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer