Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Koziegłówki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Koziegłówkach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Baojun z silnikiem napędzanym dieslem, ale moduł ten psuje się, ale może w tym pomóc mycie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Koziegłówkami. Wyszukanie właściwego warsztatu mechaniki w Koziegłówkach wyprofilowanego w samochodach Baojun może być nieproste, i jest pracochłonne. Nierzadko źródłem zdławionego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, ze stajni Baojun, zdarza się inny defekt, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, ale walczą z bolączkami z filtrami DPF. Słynnej korporacji Baojun nie byłoby możliwe zachowanie wymaganych maksymalnych wyników produkcji gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Nierzadko bolączką, z którą biedzą się samochody wytwórcy Baojun, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Prócz atrakcji turystycznych pod Koziegłówkami znaleźć można zakłady, parające się płukaniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Cały szereg samochodów w Koziegłówkach to auta z turbosprężarką posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga naprawy. Dlatego że Baojun, równorzędnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do sprawnego działania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy, żeby w Koziegłówkach zwrócić uwagę na DPF. Wyszukaj swojego mechanika, który specjalizuje się w Baojun w Koziegłówkach, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Koziegłówkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Koziegłówkach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Koziegłówkach 398
Mycie katalizatora Baojun w Koziegłówkach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Koziegłówkach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Koziegłówkach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Koziegłówkach 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Koziegłówkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Koziegłówkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Koziegłówkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer