Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Ostrzeszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Ostrzeszowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ostrzeszów chlubi się obecnością laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych ze stajni Baojun. Odszukanie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Ostrzeszowie celującego w autach Baojun może przysporzyć trudności, oraz jest pracochłonne. Często niedoskonałością, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Baojun, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator. Ostrzeszów jest jednym z miast, jakie biją na alarm mający związek, z zawartością zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Ostrzeszowa, czemu słynny koncern Baojun usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Auta osobowe i ciężarowe z logo Baojun charakteryzują się kapitalnymi mechanizmami w zakresie obniżenia ilości emitowanych gazów spalinowych. Żeby uniknąć komplikacji podczas prowadzenia diesla Baojun, należy czasem wyczyścić FAP, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Ostrzeszowa. Oprócz atrakcji dla turystów pod Ostrzeszowem odnaleźć można laboratoria, parające się regeneracją katalizatorów do pojazdów Baojun. Uzyskanie limitów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, poprawnych dla normy EURO, koniecznie potrzebuje sprawnego DPF-a. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP lub regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Baojun, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztatowym laboratorium w Ostrzeszowie. Z racji tego, że Baojun, tak jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy w Ostrzeszowie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Ostrzeszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Ostrzeszowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Ostrzeszowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Ostrzeszowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Ostrzeszowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Ostrzeszowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Ostrzeszowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Ostrzeszowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Ostrzeszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Ostrzeszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Ostrzeszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Ostrzeszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ostrzeszów Osiedle Zamkowe Leśna ORS01N 51.435230/17.917219 Wyszukaj
Ostrzeszów Osiedle Zamkowe Piastowska ORS01A 51.426498/17.926880 Wyszukaj
Ostrzeszów Osiedle Zamkowe Piastowska POP-ORS1 51.426491/17.926380 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer