Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Krupski Młyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Krupskim Młynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krupski Młyn słynie z warsztatu samochodowego trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów do samochodów marki Hino Motors. Znanej marce Hino Motors nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wartości produkcji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Na ogół powodem zatkanego filtra DPF/FAP, korporacji Hino Motors, jest inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ doładowania. Generowanie maksymalnych wyników poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra DPF/FAP. Dobranie kompetentnego mechanika samochodowego w Krupskim Młynie wyprofilowanego w pojazdach Hino Motors może być skomplikowane, i jest mozolne. Żeby ustrzec się od przykrości w pracy diesla Hino Motors, potrzeba okresowo wyczyścić FAP, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Krupskiego Młyna. Krupski Młyn należy do centrów, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Krupskiego Młyna, czemu koncern Hino Motors stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Hino Motors to diesle, jakie są znane na całym świecie, ale walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ze względu fakt, że Hino Motors, równorzędnie jak inni producenci potrzebuje do sprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto nadmienić, by w Krupskim Młynie wziąć pod lupę katalizator samochodowy. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych jak też regeneracja DPF FAP dla pojazdów marki Hino Motors, można znaleźć w panelu bocznym, jak też w pracowni w Krupskim Młynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Krupskim Młynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Krupskim Młynie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Krupskim Młynie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Krupskim Młynie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Krupskim Młynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Krupskim Młynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Krupskim Młynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Krupskim Młynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Krupskim Młynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Krupskim Młynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krupskim Młynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Krupskim Młynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krupski Młyn Ignacego Krasickiego KMY01G 50.578499/18.624720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer