Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Żelistrzewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Żelistrzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Żelistrzewo cieszy się sławą z powodu warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Hino Motors. Żelistrzewo należy do centrów, które dotyka problem w związku, z dużą ilością cząstek stałych w powietrzu Żelistrzewa, czemu producent Hino Motors dąży aby, przeciwdziałać, korzystając z katalizatorów. Wyszukanie odpowiedniego warsztatu w Żelistrzewie przodującego w autach Hino Motors może być trudne, a także jest długotrwałe. Producentowi Hino Motors nie powiodłoby się zachowanie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Prócz atrakcji dla podróżnych w Żelistrzewie odszukać można zakłady, trudniące się regeneracją FAP do pojazdów Hino Motors. Hino Motors to auta, które są uznane na terenie całego kraju, jednakże borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Filtry cząstek stałych składają się ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory zapychają się i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat w Żelistrzewie. Generowanie górnych limitów produkcji cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje sprawnego filtra DPF. Cennik oczyszczania filtrów FAP dla Hino Motors dla Żelistrzewa widnieje w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by sprawdzić tam, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji DPF. Odnajdź warsztat, który poradzi sobie z Twoim Hino Motors w Żelistrzewie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Żelistrzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Żelistrzewie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Żelistrzewie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Żelistrzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Żelistrzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Żelistrzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Żelistrzewie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Żelistrzewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Żelistrzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Żelistrzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żelistrzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Żelistrzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żelistrzewo Polna ZLI01F 54.675442/18.411381 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer