Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Brzozówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Brzozówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem na ropę, jednakże urządzenie to zużywa się, w czym poradzić może mycie filtrów DPF w pracowni pod Brzozówką. Słynnej firmie Holden (HSV) nie udało się zdobycie niezbędnych maksymalnych wartości zawartości emitowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Zazwyczaj wadą, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Holden (HSV), zwłaszcza, posiadające silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Najczęściej źródłem usterki FAP-a, znanej marki Holden (HSV), zdarza się inny defekt, za przykład może posłużyć: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Odzyskanie wartości poziomu emisji spalin, dozwolonych normą EURO 4, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora SCR. Prócz atrakcji turystycznych pod Brzozówką znaleźć można warsztaty, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do aut Holden (HSV). Samochody osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) wyróżniają się nieprzeciętnymi narzędziami w sferze zmniejszania poziomu emisji gazów spalinowych. Brzozówka należy do centrów, które mają kłopot związany, z dużym odsetkiem szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znany koncern Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Ponieważ Holden (HSV), podobnie jak inne marki domaga się do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów dlatego też polecamy w Brzozówce wziąć pod skrzydła filtr FAP. Dobierz swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Holden (HSV) w Brzozówce, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Brzozówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Brzozówce 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Brzozówce 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Brzozówce 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Brzozówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Brzozówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Brzozówce 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Brzozówce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Brzozówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Brzozówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brzozówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Brzozówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brzozówka Owocowa BRO01N 53.024078/18.807840 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer