Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Dopiewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Dopiewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, jednak urządzenie to psuje się, czemu podołać może regeneracja katalizatorów w pracowni pod Dopiewem. Filtry FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co DPF-y zapychają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem firmę pod Dopiewem. Dopiewo jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużym procentem tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Holden (HSV) stara się, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. Typową wadą, na jaką narażone są auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Holden (HSV), zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zaczopowany katalizator SCR. Dobór wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Dopiewie wyprofilowanego w pojazdach Holden (HSV) może być nieproste, oraz jest żmudne. Odzyskanie osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Ażeby uniknąć kłopotów w pracy auta Holden (HSV), trzeba okazjonalnie przedmuchać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Dopiewa. Wiele pojazdów osobowych w Dopiewie to samochody z silnikiem diesla posiadające katalizator, który potrzebuje oczyszczania. Tabela z cenami naprawy filtrów cząstek stałych marki Holden (HSV) dla Dopiewa umieściliśmy poniżej, istnieje możliwość by odszukać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie regeneracji DPF. Zlokalizuj swój warsztat, który pomoże z Holden (HSV) w Dopiewie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Dopiewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Dopiewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Dopiewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Dopiewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dopiewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Dopiewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Dopiewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Dopiewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Dopiewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Dopiewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dopiewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Dopiewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dopiewo Młyńska POP-DOP2 52.357578/16.674761 Wyszukaj
Dopiewo Poznańska DOP01N 52.358109/16.676250 Wyszukaj
Dopiewo Więckowska DOP01A 52.362339/16.673281 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer