Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bardo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bardzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bardo wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów do aut ze stajni Infiniti. Firmie Infiniti niemożliwe byłoby wytwarzanie koniecznych górnych osiągów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Filtry DPF FAP złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, przez co DPF-y zapychają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy zatem firmę pod Bardem. Osiągnięcie górnych pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, domaga się funkcjonującego katalizatora samochodowego. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w nieprzeciętnie ciężkim środowisku, a konkretnie za kolektorem spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Bardo jest jednym z miast, które dotyka problem związany, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu marka Infiniti stara się, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Żeby uchronić się przed dużą ilością problemów w pracy auta Infiniti, przydaje się od czasu do czasu przedmuchać filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Barda. Diesle spod znaku Infiniti mogą się pochwalić dobrymi narzędziami w dziedzinie zmniejszenia emisji zanieczyszczeń. Tabela cennika płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Infiniti dla Barda widnieje niżej, powinno być można przeglądnąć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania katalizatorów. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie katalizatorów dla pojazdów marki Infiniti, zlokalizować można w panelu po prawej, albo w warsztacie samochodowym w Bardzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bardzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bardzie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bardzie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bardzie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bardzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bardzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bardzie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Bardzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Bardzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bardzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bardzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bardzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bardo Kolejowa BAO01A 50.505451/16.733370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer