Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Sarnaki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Sarnakach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sarnaki odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się myciem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych z symbolem Infiniti. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego kraju, jednakże biedzą się z kwestią z katalizatorami SCR. Diesle z logo Infiniti charakteryzują się bardzo dobrymi rozwiązaniami w zagadnieniu redukowania poziomu emisji gazów spalinowych. Stajni Infiniti mogłoby nie powieść się zdobycie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Sarnakach odszukać można pracownie, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Nagminnie przyczyną przytkanego FAP-a, spod skrzydeł Infiniti, bywa inne uszkodzenie, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania. Zdobycie maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, wymaga funkcjonującego FAP-a. Mnóstwo pojazdów w Sarnakach to samochody z silnikiem CRD posiadające wbudowany filtr FAP, który wymaga oczyszczania. Odnajdź mechanika, który jest specjalistą od Infiniti w Sarnakach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Cennik usług regenerowania filtrów DPF marki Infiniti dla Sarnak wstawiono poniżej, da się przeglądnąć w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Sarnakach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Sarnakach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Sarnakach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Sarnakach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Sarnakach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Sarnakach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Sarnakach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Sarnakach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Sarnakach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Sarnakach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sarnakach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Sarnakach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sarnaki Kolejowa SRK01A 52.314968/22.888969 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer