Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Błaszki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Błaszkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standard w autach osobowych Isuzu z silnikiem na olej napędowy, pomimo że część tą dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa katalizatorów w pracowni warsztatu pod Błaszkami. Filtry cząstek stałych pracują w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach, a więc za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku osiągów części. Zwykłą wadą, na jaką narażone są samochody znanej firmy Isuzu, w szczególności, mające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Stajni Isuzu nie powiodło się utrzymanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez montowania filtrów DPF. Uzyskanie maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Standardowo przyczyną zatkanego katalizatora SCR, marki Isuzu, jest inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzenie sterownika silnika. Isuzu to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całego kraju, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Isuzu charakteryzują się nadzwyczajnymi możliwościami w kwestii obniżania ilości emitowanych spalin. Dlatego że Isuzu, równorzędnie jak inni producenci domaga się do właściwego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto nadmienić, by w Błaszkach wziąć pod skrzydła filtr DPF. Odzyskiwanie kondycji elementów katalizatorów samochodowych w Błaszkach dla pojazdów producenta Isuzu jest ogólnodostępne, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Błaszek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Błaszkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Błaszkach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Błaszkach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Błaszkach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Błaszkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Błaszkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Błaszkach 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Błaszkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Błaszkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Błaszkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Błaszkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Błaszkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Błaszki Lubanów Plac Sulwińskiego BLS01N 51.653019/18.433319 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer