Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Błonie-Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Błoniu-Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w autach Isuzu z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że moduł ten zużywa się, w czym poradzić może płukanie filtrów FAP w laboratorium pod Błoniem-Wsią. Isuzu to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, jednak biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Zwykłą bolączką, z którą męczą się auta wytwórcy Isuzu, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest brudny DPF. Osobówki firmy Isuzu chlubią się doskonałymi mechanizmami pracy w kwestii zmniejszenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Znanej marce Isuzu nie udało się generowanie potrzebnych do spełnienia wartości emisji zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. FAP-y stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat z Błonia-Wsi. Nagminnie sprawcą zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, wytwórcy Isuzu, jest inny problem, jeden z nich to: uszkodzony układ doładowania. Osiągnięcie górnych limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą EURO 4, wymaga działającego filtra DPF/FAP. Wykaz cen czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP dla Isuzu dla Błonia-Wsi umieściliśmy pod zdjęciem, da się przeglądnąć w tamtym cenniku, koszt za wykonanie płukania DPF FAP. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów lub płukanie DPF FAP dla pojazdów producenta Isuzu, znaleźć można na stronie, lub w warsztacie samochodowym w Błoniu-Wsi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Błoniu-Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Błoniu-Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Błoniu-Wsi 320
Mycie katalizatora Isuzu w Błoniu-Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Błoniu-Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Błoniu-Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Błoniu-Wsi 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Błoniu-Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Błoniu-Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Błoniu-Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Błoniu-Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Błoniu-Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Błonie-Wieś Sochaczewska BLO02N 52.199539/20.600571 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer