Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Wydminy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Wydminach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Isuzu z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż urządzenie to psuje się, w czym poradzić może płukanie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Wydminami. Isuzu to auta, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, lecz zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Słynnej marce Isuzu nie udało się zdobycie niezbędnych do spełnienia maksymalnych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, bez montowania filtrów cząstek stałych. Wydminy należy do centrów, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu koncern Isuzu usiłuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, przez co katalizatory zapychają się i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem firmę pod Wydminami. Znalezienie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Wydminach wyspecjalizowanego w autach osobowych Isuzu może być skomplikowane, jak również jest żmudne. By uchronić się od przykrości podczas prowadzenia auta Isuzu, trzeba czasem przedmuchać katalizator SCR, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Wydmin. Zdobycie górnych limitów emisji cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO 5, domaga się funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Tabela z cenami regenerowania filtrów DPF/FAP z Isuzu dla Wydmin zamieszczono pod zdjęciem, istnieje możliwość by sprawdzić na tej liście, koszt za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Ze względu fakt, że Isuzu, zupełnie jak inne marki wymaga do poprawnego działania niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy, żeby w Wydminach zadbać o katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Wydminach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Wydminach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Wydminach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Wydminach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Wydminach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Wydminach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Wydminach 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Wydminach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Wydminach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Wydminach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wydminach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Wydminach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wydminy Plac Rynek WDM01A 53.981209/22.031040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer