Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Jurków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Jurkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Jaguar z silnikiem diesla, jednakowoż część ta psuje się, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Jurkowem. Dobranie fachowego mechanika w Jurkowie specjalizującego się w autach osobowych Jaguar może dostarczyć kłopotów, i jest żmudne. Zdobycie wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP. Filtry FAP stworzone są z ceramiki, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, polecamy zatem współpracę z Jurkowem. Aby zabezpieczyć się od kłopotów w pracy pojazdu Jaguar, trzeba od czasu do czasu wyczyścić filtr DPF, jest to dostępne w warsztacie pod Jurkowa. Sporo samochodów osobowych w Jurkowie to samochody z silnikiem CDTi wyposażone w filtr i katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Nagminnie sprawcą usterki katalizatora, z logo Jaguar, bywa inna wada, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Pojazdy znanej firmy Jaguar cieszą się wzorcowymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu obniżenia poziomu emisji cząstek stałych. Poprawienie niezawodności właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Jurkowie dla pojazdów Jaguar jest dostępne, ponieważ nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do Jurkowa. Wybierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Jaguar w Jurkowie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Jurkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Jurkowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Jurkowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Jurkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Jurkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Jurkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Jurkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Jurkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Jurkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Jurkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Jurkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Jurkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jurków Jurków 304B JUR01G 49.851391/20.679371 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer