Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Celestynów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Celestynowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, jednak moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Celestynowem. Dobranie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Celestynowie celującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, i jest żmudne. Duża część samochodów osobowych w Celestynowie to pojazdy z silnikiem Di-D wyposażone w filtr i katalizator, który potrzebuje naprawy. Ażeby uchronić się od komplikacji z użytkowaniem diesla Koenigsegg, potrzeba okresowo przepalać katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Celestynowa. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Celestynowem odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg. Filtry FAP operują w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty osiągów części. Koenigsegg to auta, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, mimo to stykają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Celestynów jest jednym z ośrodków, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wybierz warsztat, który poradzi sobie z Twoim Koenigsegg w Celestynowie, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie. Przywrócenie możliwości części katalizatorów w Celestynowie dla aut producenta Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Celestynowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Celestynowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Celestynowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Celestynowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Celestynowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Celestynowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Celestynowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Celestynowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Celestynowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Celestynowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Celestynowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Celestynowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Celestynowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Celestynów Obrońców Pokoju CET01N 52.058922/21.392960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer