Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Czaplinek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Czaplinku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czaplinek słynie z warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów katalizatorów samochodowych do aut osobowych znanej marki Koenigsegg. By uchronić się od utrudnień z eksploatacją pojazdu Koenigsegg, trzeba czasem wyczyścić FAP, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Czaplinka. Czaplinek należy do ośrodków, jakie mają problem związany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu marka Koenigsegg usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów DPF. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Czaplinku odnaleźć można pracownie, trudniące się naprawą katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. DPF-y utworzone są z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem warsztat z Czaplinka. Diesle z symbolem Koenigsegg szczycą się nieprzeciętnymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie redukcji produkcji cząstek stałych. Koenigsegg to diesle, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, mimo to stykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Filtry FAP wykonują pracę w niezwykle skomplikowanym środowisku pracy, czyli w wydechu, w wyniku czego po czasie następuje spadek parametrów części. Odzyskiwanie wydolności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Czaplinku dla samochodów producenta Koenigsegg jest osiągalne, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Czaplinka. Lista cen płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Koenigsegg dla Czaplinka wstawiliśmy w poniższej sekcji, należy znaleźć na tej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Czaplinku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Czaplinku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Czaplinku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Czaplinku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czaplinku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czaplinku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Czaplinku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czaplinku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Czaplinku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Czaplinku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czaplinku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Czaplinku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czaplinek Osiedle Wieszczów Leśników CZI01N 53.561001/16.233179 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer