Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Golczewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Golczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Golczewie jest sposobność oczyszczania katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Koenigsegg dzięki działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Golczewa. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które są znane na terenie całej Polski, niemniej jednak borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Odnalezienie specjalistycznego zakładu w Golczewie przodującego w samochodach osobowych Koenigsegg może być nieproste, i jest mozolne. Firmie Koenigsegg niemożliwe byłoby zdobycie wymaganych maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów DPF. Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy pracownię w Golczewie. Zwykłą niedoskonałością, z którą męczą się pojazdy z logo Koenigsegg, zwykle, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności z pracą samochodu Koenigsegg, trzeba niekiedy przepłukać DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Golczewa. Katalizatory samochodowe funkcjonują w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje utrata wyników podzespołu. Zlokalizuj mechanika, który zajmuje się Koenigsegg w Golczewie, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Usługi takie jak naprawa DPF FAP i regeneracja katalizatorów dla pojazdów Koenigsegg, wyszukać można na naszej stronie internetowej, i w warsztatowym laboratorium w Golczewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Golczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Golczewie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Golczewie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Golczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Golczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Golczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Golczewie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Golczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Golczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Golczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Golczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Golczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Golczewo Rybaki Niepodległości GLC01A 53.826969/14.975910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer