Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kazimierz Dolny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kazimierz Dolny słynne jest z powodu laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do aut osobowych firmy Koenigsegg. Zazwyczaj wadą, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Koenigsegg, zazwyczaj, posiadające silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator. Słynnej firmie Koenigsegg nie powiodłoby się utrzymanie niezbędnych do spełnienia pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Odnalezienie odpowiedniego zakładu w Kaizmierzu Dolnym przodującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat w Kaizmierzu Dolnym. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Kazimierzem Dolnym zlokalizować można warsztaty, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych Koenigsegg. Koenigsegg to osobówki, które cieszą się renomą na terenie całego świata, jednakże zmagają się ze strapieniem z katalizatorami. Kazimierz Dolny należy do centrów, jakie mają problem mający związek, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Kazimierza Dolnego, czemu koncern Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Z racji tego, że Koenigsegg, niczym inne marki koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy działających filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Kaizmierzu Dolnym wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP. Tabela cennika czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Koenigsegg dla Kazimierza Dolnego ulokowaliśmy niżej, powinno być można wyszukać w tej tabeli, ceny za usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kaizmierzu Dolnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer