Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Mostki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Mostkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, jednakowoż komponent ten psuje się, co rozwiązać może czyszczenie katalizatorów w laboratorium pod Mostkami. Typową niedoskonałością, z którą zmagają się osobówki znanej marki Koenigsegg, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości w eksploatacji auta Koenigsegg, wypada okazjonalnie przepłukać filtr i katalizator, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Mostek. Samochody firmy Koenigsegg charakteryzują się wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie ograniczania produkcji gazów wydechowych. Odszukanie odpowiedniego zakładu w Mostkach wyspecjalizowanego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, i jest żmudne. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które są popularne na terenie całej Polski, jednak biedzą się z trudnościami z katalizatorami SCR. Mostki jest jednym z centrów, które biją na alarm mający związek, z zawartością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Mostkami odnaleźć można pracownie, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Tabela cennika regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Koenigsegg dla Mostek wstawiono poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by znaleźć w tej tabeli, ceny za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów samochodowych. Wybierz swój zakład, który specjalizuje się w Koenigsegg w Mostkach, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Mostkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Mostkach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Mostkach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Mostkach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Mostkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mostkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Mostkach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Mostkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Mostkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Mostkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mostkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Mostkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mostki Mostki 35 SSC01A 49.561039/20.611340 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer