Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wąchock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wąchocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, jednakże komponent ten psuje się, z czym pomóc może mycie filtrów DPF w laboratorium pod Wąchockiem. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Koenigsegg cechują się nieprzeciętnymi aparaturami w kwestii obniżania ilości emitowanych gazów spalinowych. Wąchock należy do ośrodków, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, ze wsparciem filtrów DPF. Filtry cząstek stałych pracują w bardzo obciążonych warunkach , a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Najczęściej powodem uszkodzenia DPF-a, ze stajni Koenigsegg, jest inna wada, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Niemało samochodów osobowych w Wąchocku to auta z silnikiem dCi mające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Katalizatory samochodowe utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, przez co katalizatory zapychają się i potrzebna jest regeneracja, polecamy warsztat w Wąchocku. Koenigsegg to auta, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednakże borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Dlatego że Koenigsegg, tak jak inni producenci domaga się do nienagannego działania sprawnych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Wąchocku zadbać o filtr FAP. Wybierz swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Koenigsegg w Wąchocku, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wąchocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wąchocku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wąchocku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wąchocku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wąchocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wąchocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wąchocku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Wąchocku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wąchocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wąchocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer