Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wiązów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wiązowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wiązów wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Koenigsegg. Znanemu producentowi Koenigsegg nie byłoby możliwe generowanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Wiązów jest jednym z centrów, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze miasta, czemu producent Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Wyszukanie kompetentnego warsztatu mechaniki w Wiązowie celującego w autach osobowych Koenigsegg może być trudne, oraz jest pracochłonne. Filtry DPF FAP pracują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Generowanie maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. DPF-y złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zapychają się i wymagają regeneracji, rekomendujemy warsztat w Wiązowie. By zabezpieczyć się od utrudnień z pracą diesla Koenigsegg, potrzeba okresami przeczyścić katalizator SCR, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Wiązowa. Zlokalizuj swój zakład, który pomoże z Koenigsegg w Wiązowie, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie. Lista cen regenerowania filtrów FAP dla Koenigsegg dla Wiązowa widnieje pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by znaleźć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wiązowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wiązowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wiązowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wiązowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wiązowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wiązowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wiązowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Wiązowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Wiązowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wiązowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wiązowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wiązowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wiązów Pocztowa WIA01N 50.810951/17.201420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer