Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Bolechówko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Bolechówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bolechówku pojawiła się opcja regenerowania filtrów DPF do aut osobowych Łada z racji pracy laboratorium warsztatu z Bolechówka. Zwykłą bolączką, z jaką biedzą się pojazdy wytwórcy Łada, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Łada to diesle, jakie są uznane na terenie całego świata, lecz biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. Bolechówko jest jednym z centrów, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Bolechówka, czemu znany producent Łada próbuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Filtry cząstek stałych zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że filtry FAP zapychają się i konieczna jest regeneracja, zalecamy warsztat z Bolechówka. Filtry DPF działają w nieprzeciętnie ciężkim środowisku, a więc w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku wyników części. Odzyskanie maksymalnych pułapów produkcji gazów spalinowych, dopuszczalnych dla EURO, domaga się działającego filtra cząstek stałych FAP. Pojazdy korporacji Łada mogą się pochwalić wzorcowymi technologiami w zagadnieniu zmniejszania poziomu emisji gazów wydechowych. Cennik naprawy katalizatorów samochodowych wymontowanych z Łada dla Bolechówka zamieściliśmy pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR. Gdyż Łada, tak jak inne samochody wymaga do właściwej pracy działających katalizatorów samochodowych dlatego też warto nadmienić, by w Bolechówku zadbać o filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Bolechówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Bolechówku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Bolechówku 320
Mycie katalizatora Łada w Bolechówku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Bolechówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Bolechówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Bolechówku 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Bolechówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Bolechówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Bolechówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bolechówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Bolechówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolechówko Lipowa POP-BWK1 52.519440/16.997190 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer