Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Nowa Iwiczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Nowej Iwicznej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowej Iwicznej znajduje się opcja naprawy katalizatorów do samochodów osobowych Łada dzięki obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Nowej Iwicznej. Z reguły źródłem zaczopowania FAP-a, spod znaku Łada, bywa inne wybrakowanie, czego przykładem może być: nieszczelny układ wtryskowy. Katalizatory stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat w Nowej Iwicznej. Odnalezienie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Nowej Iwicznej wyprofilowanego w samochodach Łada może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Filtry FAP funkcjonują w wyjątkowo ciężkich warunkach, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata możliwości podzespołu. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak borykają się z trudnościami z katalizatorami. Oprócz rozrywek dla turystów w Nowej Iwicznej odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. By uniknąć trudności przy prowadzeniu auta Łada, wypada co jakiś czas przepalać katalizator, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Nowej Iwicznej. Tabela z cenami oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF marki Łada dla Nowej Iwicznej można znaleźć poniżej, da się zweryfikować tam, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi regeneracji FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów a także regeneracja katalizatorów SCR dla aut marki Łada, wyszukać można w panelu bocznym, a także w warsztatowym laboratorium w Nowej Iwicznej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Nowej Iwicznej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Nowej Iwicznej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Nowej Iwicznej 320
Mycie katalizatora Łada w Nowej Iwicznej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Nowej Iwicznej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Nowej Iwicznej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Nowej Iwicznej 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Nowej Iwicznej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Nowej Iwicznej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Nowej Iwicznej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Iwicznej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Nowej Iwicznej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Iwiczna Graniczna WAW89AP 52.096291/21.007650 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer