Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Przybiernów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Przybiernowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przybiernów słynne jest z powodu laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych spod znaku Łada. Częstą usterką, z którą męczą się osobówki ze stajni Łada, szczególnie, mające silnik diesla, jest zabrudzony DPF. Przybiernów jest jednym z centrów, które dotyka kłopot w związku, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Łada próbuje, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w nieprzeciętnie trudnym środowisku, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że następuje utrata osiągów podzespołu. Osiągnięcie maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje funkcjonującego katalizatora. Łada to osobówki, jakie są uznane na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Filtry DPF stworzone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem pracownię w Przybiernowie. Nieraz sprawcą zdławionego DPF-a, korporacji Łada, zdarza się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: uszkodzony zawór EGR. Zlokalizuj swojego mechanika, który specjalizuje się w Łada w Przybiernowie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony. Poprawienie kondycji części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Przybiernowie dla pojazdów producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Przybiernowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Przybiernowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Przybiernowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Przybiernowie 320
Mycie katalizatora Łada w Przybiernowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Przybiernowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Przybiernowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Przybiernowie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Przybiernowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Przybiernowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Przybiernowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przybiernowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Przybiernowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przybiernów Dziesięć Domków Bolesława Chrobrego PBR01N 53.756119/14.782790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer