Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Skołyszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Skołyszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Łada z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż moduł ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Skołyszynem. Producentowi Łada nie udało się wytworzenie wymaganych do spełnienia wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. DPF-y pracują w nieprzeciętnie brudnych warunkach, czyli w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Uzyskanie maksymalnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO, domaga się przygotowanego filtra cząstek stałych. Dobór właściwego zakładu w Skołyszynie przodującego w pojazdach Łada może dostarczyć problemów, jak również jest żmudne. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całym kraju, lecz borykają się z kwestią z katalizatorami. Skołyszyn jest jednym z ośrodków, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem cząstek stałych w miejskim powietrzu Skołyszyna, czemu słynny producent Łada próbuje, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów FAP. Prócz niespodzianek turystycznych w Skołyszynie znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada. Ponieważ Łada, zupełnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych warto wspomnieć, by w Skołyszynie zwrócić uwagę na filtr DPF FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF jak również płukanie FAP dla aut Łada, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, jak również w laboratorium w Skołyszynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Skołyszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Skołyszynie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Skołyszynie 320
Mycie katalizatora Łada w Skołyszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Skołyszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Skołyszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Skołyszynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Skołyszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Skołyszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Skołyszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skołyszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Skołyszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skołyszyn Skołyszyn 457 SKN01A 49.749168/21.335011 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer