Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Starzyny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Starzynach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Starzyny słynne jest z powodu warsztatu samochodowego trudniącego się oczyszczaniem filtrów DPF do aut firmy Łada. Korporacji Łada nie udało się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania górnych limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Mnóstwo samochodów w Starzynach to pojazdy z silnikiem TDI mające zamontowany filtr i katalizator, który wymaga czyszczenia. Ażeby uchronić się od problemów przy prowadzeniu auta Łada, wypada od czasu do czasu czyścić katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w pracowni pod Starzyn. FAP-y działają w wyjątkowo ciężkim środowisku, to jest w wydechu, co wywołuje, że następuje spadek możliwości podzespołu. Wyszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Starzynach specjalizującego się w autach osobowych Łada może być nieproste, i jest pracochłonne. Osobówki znanej marki Łada chlubią się nieprzeciętnymi możliwościami w zagadnieniu zmniejszenia emisji gazów wydechowych. Filtry DPF składają się z ceramicznego wkładu, i metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy zatem pracownię w Starzynach. Zregenerowanie niezawodności elementów filtrów DPF w Starzynach dla aut producenta Łada jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja hydrotermiczna przybyła do Starzyn. Znajdź swój zakład, który specjalizuje się w Łada w Starzynach, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Starzynach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Starzynach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Starzynach 320
Mycie katalizatora Łada w Starzynach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Starzynach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Starzynach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Starzynach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Starzynach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Starzynach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Starzynach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starzynach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Starzynach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Starzyny Dojazd ROK01A 52.497459/16.755289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer