Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Sulechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Sulechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sulechowie pojawiła się opcja regenerowania filtrów FAP do aut Łada z powodu bytności warsztatu samochodowego z Sulechowa. Ażeby uchronić się od kłopotów z użytkowaniem auta Łada, przydaje się okresowo przedmuchać katalizator SCR, jest to udostępnione w pracowni pod Sulechowa. Katalizatory SCR pracują w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku osiągów podzespołu. Słynnej korporacji Łada nie byłoby możliwe zachowanie żądanych przez normy maksymalnych wyników emisji zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów FAP. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Sulechowie odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut Łada. Łada to pojazdy, które są uznane na całym świecie, jednakże stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Katalizatory SCR zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem pracownię w Sulechowie. Zdobycie maksymalnych wyników emisji zanieczyszczeń, dozwolonych normą EURO, potrzebuje niezawodnego filtra DPF/FAP. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie DPF dla pojazdów marki Łada, zlokalizować można w panelu bocznym, albo w pracowni w Sulechowie. Gdyż Łada, podobnie jak inne pojazdy potrzebuje do poprawnej pracy kompletnych filtrów FAP dlatego też warto nadmienić, by w Sulechowie wziąć pod lupę katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Sulechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Sulechowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Sulechowie 320
Mycie katalizatora Łada w Sulechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Sulechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Sulechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Sulechowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Sulechowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Sulechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Sulechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sulechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Sulechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sulechów 31 Stycznia SUL02N 52.091591/15.624600 Wyszukaj
Sulechów Południowa SUL01N 52.076340/15.614140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer