Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Babice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Babicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Lamborghini z silnikiem na olej napędowy, pomimo że element ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów FAP w laboratorium pod Babicami. Mnóstwo aut w Babicach to pojazdy z silnikiem TDI posiadające zamontowany FAP, który wymaga mycia. Najczęściej w przypadku źródłem zatkanego filtra DPF, marki Lamborghini, zdarza się inne wybrakowanie, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Babice jest jednym z miast, które mają problem w związku, z dużym procentem cząstek stałych w atmosferze, czemu firma Lamborghini stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Prócz rozrywek dla wizytujących w Babicach odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów Lamborghini. DPF-y wykonują pracę w niezwykle trudnym środowisku, a więc za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata osiągów urządzenia. Słynnemu producentowi Lamborghini mogłoby nie powieść się wytworzenie wymaganych maksymalnych wyników poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów FAP. Odzyskanie górnych limitów emisji gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, wymaga funkcjonującego DPF-a. Odnajdź swój zakład, który specjalizuje się w Lamborghini w Babicach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Gdyż Lamborghini, niczym inne marki koniecznie potrzebuje do poprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy, żeby w Babicach zadbać o filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Babicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Babicach 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Babicach 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Babicach 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Babicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Babicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Babicach 1490
Wycinanie filtra FAP Lamborghini, usuwanie filtra FAP Lamborghini w Babicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Lamborghini w Babicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Babicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Babicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Babicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Babice Zakopiańska BBC933 50.063580/19.452709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer